Yuva Arayanlar | vetelite.com
preload preload preload preload preload preload
17 Yazı/posts | Eyl 05, 2010

Yuva Arayanlar

Kalbinizi çalacak ufaklık burada olabilir!

viagra online no prescription


17 Yazı/Posts

caglar 1:01 ÖÖ - 16th Eylül:

2-3 aylık sağlıklı kedi yavrularına yuva aramaktayız.
İrtibat için (216) 478 15 95′den Vetelite Veteriner Kliniği’ni arayabilirsiniz.

caglar 4:38 Ös - 17th Eylül:

Bu yavrucuk beton duvar arasına sıkışmış, komadayken bulundu. Neyse ki şimdi hayata döndü. Yaklaşık 1,5 aylık bu miniciğe yuva arıyoruz.
Vetelite Veteriner Kliniği
(216) 478 15 95

Lisbeth'e Yuva Arıyoruz! 2:25 Ös - 11th Ocak:

Genel Bilgi: Onun adı Lisbeth. Henüz iki aylık iken annesini trafik kazasında kaybetmiş. Onu sahiplendiğimizde zayıf bir pire torbasıydı. Şimdiyse dünyalar güzeli bir dişi kedi oldu. Dört buçuk aylıktır. Tüyleri orta uzunluktadır ancak haftada sadece bir ya da iki kez taramanız yeterlidir. Uzun tüylü birçok kedi cinsine göre, örneğin İran kedisi, oldukça az tüy dökmektedir. Tüyleri pırıl pırıl ve yumuşacıktır. Oyuncudur. Attığınız bir topun peşinden koşturmaya bayılır. Meraklıdır. Enerjiktir. Sahibine güvendiği an ona bağlanır. Sizi odadan odaya takip eder. Yalnız bırakmaz. Muhtemelen dişleri de kaşındığı için, kemirmek ve çiğnemek onu çok ama pek çok mutlu eder. Zaman zaman size sevgisini de bu şekilde gösterebilmektedir.

Sağlık Bilgisi: Tüm aşıları tamamdır ve sağlık karnesinde bilgileri mevcuttur. Tuvalet eğitimi vardır. Bugüne dek ne tuvalet problemi yaşanmıştır ne de herhangi bir mobilya ile tırmalamak için ilgilenmiştir.

Ek Bilgi: Evimizde şu an bir kedimiz daha var. Kendisi Lisbeth’ten de küçük ve bakıma ihtiyacı var. İki kedimizin arasındaki elektrik ne yazık ki tutmadı. Her ikisinin de kendine has karakterleri var. Lisbeth büyüdüğü, serpildiği ve ayakları üstünde durabildiği için, üzülerek de olsa, onu sahiplendirmek istiyoruz.

Kendisi şu an Vetelite veteriner kliniğinde misafirdir. Gidip görmek isteyenler kendisini klinikte görebilir. Lisbeth’e emek verdik ve büyüttük. Tercihen Anadolu yakasında oturan ve şu an ki veterinerimiz sayın Çağlar Kondu ve Vetelite ekibi ile yola devam edecek biri tercih önceliğimiz olacaksa da lütfen iletişime geçmeye çekinmeyiniz.

Kendisini evdeki tek kedi olarak yetiştirecek, ona tüm ilgi ve sevgisini verebilecek, kendisine kızmayacak ve kötü davranmayacak biri olabileceğinize inanıyorsanız lütfen irtibata geçiniz. Teşekkürler!

İletişim:
Kedinin Sahibi – Alev – alev.alikoc@gmail.com
Vetelite – http://www.vetelite.com/bize-ulasin – (216) 478 15 95
(Daha fazla fotoğraf ve ilanın kendisi Vetelite’ın Facebook sayfasına da konulacaktır.)

Banu DEMİRTEL 2:18 Ös - 15th Mayıs:

3 kız 2 erkek 5 adet yavrumuz acil yuva bulunmazsa sokağa gidecekler barınaklar kabul etmiyor. Lütfen bu minik yavrulara yardım edelim sokağa gitmesinler.

Banu DEMİRTEL 2:20 Ös - 15th Mayıs:

kız 2 erkek 5 adet yavrumuz acil yuva bulunmazsa sokağa gidecekler barınaklar kabul etmiyor. Lütfen bu minik yavrulara yardım edelim sokağa gitmesinler.
0541 290 63 69 mail: demirtelbanu@hotmail.com

emine sarıçoban 3:32 Ös - 11th Haziran:

2 adet bej rengi safkan secereli anne babadan 21 nisan doğumlu makul bir bedel karşılığı verilecektir 0212 258 88 50

emine sarıçoban 3:32 Ös - 11th Haziran:

labrador yavruları

Nil Akat 10:16 ÖÖ - 11th Temmuz:

dünya tatlısı 3 tane saf kan İran Kedisi yavrumuz var, 2 buçuk aylıklar tuvalet temizliklerini tamamladılar, kedi mamasına da geçtiler. Onlara güzel ve sevgi dolu birer yuva arıyoruz
ilgilenenler bana bu numaradan ulaşabilrler 0554 492 27 90

HÜLYA ESKİTÜRK 4:23 Ös - 11th Eylül:

1 aylık erkek siyah beyaz yavru kedim var sahiplendiricem mavi gözlü saglıklı ilgilenenlerin 0549 318 80 21 den ulaşmaları rica olunur HÜLYA ESKİTÜRK

Belgin Aytekin 3:42 Ös - 23rd Eylül:

Sitemizin kedisi Bal Kız yaklaşık 1,5 ay önce 4 sevimli bebek dünyaya getirdi. Hepsi çok sağlıklı dünya güzeli minişleri evine almak isteyenler lütfen 0532 442 73 94 cep telefonumdan beni arasın. Kedicikler ücretsizdir.

ömür ersoy 8:13 Ös - 24th Mayıs:

anne iran çinçilası baba iran van kırması yavrularımız satmak istiyoruz ilgilenenlerin 0538 238 58 61 no lu telefondan irtibata geçebilirsiniz (ömür ersoy)

ömür ersoy 8:17 Ös - 24th Mayıs:

anne iran çinçilası baba iran van kırması yavrularımız satmak istiyoruz ilgilenenlerin 0538 238 58 61 no lu telefondan irtibata geçebilirsiniz (ömür ersoy) mama yemeğe başladılar, tuvalet alışkanlıklarınıda edindiler sağlıklılar :)

merve çelik 4:10 Ös - 25th Mayıs:

Mimi 8 aylık dişi tekir bir kedicik. Soğuk kış günlerinde sokakta kalmasın diye 5 aylıkken sahiplendik kendisini. Ancak Temmuz başında yurt dışına taşınıyor olmamız nedeniyle kendisine yeni bir yuva bulmamız gerekiyor. Çok oyuncudur.Parlak yumuşacık tüylere sahiptir. Kucakta uyumaya bayılır. Tüm aşıları tamdır. Tuvalet eğitimi vardır. Kısırlaştırılmıştır.

Mimi’ye evde biz çok iyi baktık. Tüm sevgimizi verdik. Ayrılmak ne kadar zor olsada onu sahiplenebilecek iyi birilerini belki bulabiliriz umuduyla buraya ilan vermek istedik. İlgilenenler lütfen benimle iletişime geçsinler.

Teşekkürler!

İletişim:
Merve ÇELİK – merveseneren@gmail.com
Tel: 05336657697

Belgin Aytekin 7:37 Ös - 25th Haziran:

Sitemizde kayıp bir bebek kedi bulduk. İki gündür ağlayarak annesini arıyor. Çok güzel, 1 aylık çok minik ama sağlıklı. çok da cana yakın. Dış parazit aşısını yaptık. Evde başka kedim var ve miniği kabul etmiyor. Çok acil bakabilecek ve sevecek bir aile arıyoruz. iletişim için: 05324427394

Taner ve Esra 9:27 ÖÖ - 28th Ekim:

Birbirinden tatlı 2 aylık Golden Retriever mix yavrularımıza yuva arıyoruz.
5334515563 / Erenköy
Resimler için mail atabilirsiniz. h.taner.tasar@gmail.com

Sevgiler..

esnaf 9:54 ÖÖ - 16th Ocak:

Karaköy tramvay durağının yanındaki Akbank şubesine akan yola doğru sırtınızı verdiğinizde sağınızdaki ilk ara sokakta 8-9 adet yeni doğmuş yavru kedi bulunmaktadır.

Çay ocağı olan diğer bir esnaf arkadaşımız onlara küçük bir yuva oluşturdu ve çevre esnafı elimizden geldiğince beslemeye çalışıyoruz.

Bu küçük hayatların bir yuva bulması adına evlat arayan sorumluluk sahibi anne, babalar bulabilirsek yavruları vermek isteriz. Tamamen grisinden, gri beyazına, siyah beyazına kadar çeşit çeşit yavrular var. Dilediğinizi alabilirsiniz.

Havalar tekrar soğuduğunda yaşamları tehlike altına girecek. Pet shoplardan hayvan almak yerine bu yavrulara sahip çıkarsanız hepimiz memnun oluruz.

Belgin Aytekin 12:13 ÖÖ - 30th Mayıs:

Sitedeki sokak kedimiz Balkız 4 güzel bebek doğurdu. Bebekler 1,5 aylık, sağlıklı ve çok şirinler. Ancak sitede istenmiyorlar. Daha önce doğan bebekler sitemizdeki dikkatsiz sürücüler tarafından bir bir ezildiler. Balkız bu sefer bebekleri odunluğa yerleştirdi. Kapalı kapılar ardında yaşamaya çalışıyorlar. Hayatla tek bağları benim. Mama, su, tuvalet amaçlı kum ve bir de sepet koydum ancak hareket imkanları sınırlı. Oyun oynamaları için her gün 1-2 saat eve almak zorunda kalıyorum. Evde de iki kedimiz var ve bu durumdan son derece rahatsızlar. Bir süre sonra bu yavruları odunlukta tutmak mümkün olmayacak ve arabaların insafına kalacaklar. Acilen yuva bulmak zorundayım. Birini verdim. 3 bebek kaldı. Çok güzeller ve yaşamayı hak ediyorlar. Çok sevecen ve uyumlular, bizlerle birlikte ev ortamına da alıştılar. Siyah beyaz, gri ve alacalı renkteler. 2si ekek biri kız bebek. Tuvalet eğitimleri var. Telefonumdan ararsanız resimlerini gönderebilirim. Telefonum:5324427394

Yeni ilanınızı aşağıdaki kutuya girebilirsiniz

* Required / Zorunlu Alan
** Your Email is never shared / Mail adresiniz paylaşılmayacaktır