preload preload preload preload preload preload

Onkoloji – Kemoterapi

Genel inanışın aksine, hayvanlarda kemoterapi doğru vakalarda son derece başarılı sonuçlar vermektedir.

Kliniğimiz veteriner hekimlikte PhaSeal kapalı devre kemoterapi cihazlarını kullanan ilk ve tek kliniktir. Beşeri hekimlikte bile sadece belli başlı kanser hastanelerinde mevcut olan bu sistem sayesinde, tüm kemoterapi ilaçları tamamen kapalı devre bir sistem içerisinde hapsedilerek petinize verilmekte, böylece toksik ilaçlar hem çevreye, hem de o anda odada bulunan kişilere herhangi bir risk teşkil etmemektedir.

Her zaman yurtdışındaki son gelişmeleri takipte olduğumuzdan, kullandığımız ilaçlar ve protokoller o dönemde kemoterapi uygulayacağımız hastalıkla ilgili en iyi sonuç veren ve etkisi kanıtlanmış olanlardır. Gerekli durumlarda yine yurtdışındaki, özellikle Amerika’daki veteriner onkologlarla konsültasyon yaparak mevcut hastamıza en uygun protokolü birlikte belirlemekteyiz.

Kliniğimizde “iyi yaşam kalitesi” her zaman öncelikli olduğundan, bu süreci petinizin minimum rahatsızlıkla atlatması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle kemoterapi protokollerimizi petinizin hayat kalitesini mümkün olduğunca bozmayacak şekilde hazırlamanın yanı sıra, elimizdeki mevcut alternatif ve doğal tedavilerle de yan etkileri yine yok denecek kadar azaltabilmekteyiz.