preload preload preload preload preload preload

Bizi tanıyın


Veteriner Hekim Çağlar Kondu Özcan

1976, Ankara doğumlu olan Çağlar Kondu, ortaokul ve lise eğitimini Lycee Charles de Gaulle Fransız lisesi ve Barnstable High School (Boston, ABD.)’da tamamlamıştır.Çocukluğundan beri hayvanlara olan düşkünlüğü nedeniyle Veteriner Fakültesi’ne girmiş ve 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuştur.

2001-2006 yılları arasında çeşitli hastane ve kliniklerde görev alarak deneyim kazandıktan sonra, 2006 yılında Vetelite Veteriner Kliniği’ni kurmuştur.

KLIVET (Klinisyen hekimler derneği) yönetim kurulu üyesidir.

Egzotik hayvanlar hekimliği,  Ağız sağlığı ve diş tedavi teknikleri, Ultrasonografi, Radyoloji, Acil ve Yoğun Bakım, Nöroloji, Küçük Hayvan Veteriner Gastroenteroloji, Miyokardiyal ve Valvular Hastalıkların Teşhis ve Tedavisi, Osteoartrit, Veteriner Akupunktur, Anestezi ve Reanimasyon, Elektrokardiyografi, Kırık Fiksasyon Sağaltım Teknikleri, Köpeklerde Çapraz Bağ Sağaltım Teknikleri, Vetbusinessforum gibi birçok eğitim sertifikasına sahiptir. Ayrıca WUSV- Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği tarafından Kalça ve Dirsek Displazisi röntgen çekimleri için yetkilendirilmiştir.

ABD’nin en iyi alternatif tıp eğitim kurumlarından biri kabul edilen Chi Institute’un geniş kapsamlı Veteriner Akupunktur eğitimini tamamlamış ve China National Society ve Chi’den sertifika almaya hak kazanmış ilk Türk veteriner hekimidir. Uluslararası Veteriner Akupunktur Derneği (IVAS) üyesidir.

2016 yılında Amerika’ya giderek University of Tennessee’nin “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon” uzmanlığı eğitimini almş ve aynı üniversitede staj yapmıştır.

2006-2010 yılları arası Whiskas ve Pedigree firmalarının danışman hekimliğini yapmış, TREND ve MORE gibi çeşitli dergilerde ve www.expatsturkey.com sitesinde evcil hayvanlarla ilgili makaleler yazmıştır.

CAT & DOG dergisinde ” Bir bilene sorun” başlıklı sayfaların yazarlığını yapmıştır.

Show TV’de yayınlanan, barınak köpeklerinin yarıştığı CAN DOSTUM isimli televizyon programında jüri üyesi olarak görev almıştır.

HTV sağlık kanalında “DOSTLARIMIZ” adında bir pet sağlığı programı hazırlayıp sunmuştur.

TRT OKUL kanalında yayınlanan “BİR EVDE” programının danışman hekimliğini yapmıştır.

TRT OKUL kanalında yayınlanan “AİLEDEN BİRİ” programını hazırlayıp sunmuştur.

İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Ginger ve Hera adlarında iki köpek annesidir.

———————————————————————————————————————————————————–

———————————————————————————————————————————————————————-

Veteriner Hekim Duygu Arslan 

1988, İstanbul doğumlu olan Duygu Arslan, 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2015 yılında Vetelite ailesine katılmıştır.

Panda, Mızmız, Mışıl adlarında 3 kedi ve Badem, Marvin adlarında 2 köpek annesidir.

———————————————————————————————————————————————————————-


Veteriner Hekim Mine Darcan

1991 İstanbul doğumlu olan Mine Darcan, 2016 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun olmuş ve Vetelite ailesine katılmıştır. Köpük adında bir köpeği, Şirin adında bir kedisi, Doni ve Miko adlarında iki kaplumbağası vardır.

——————————————–

Veteriner Sağlık Teknisyeni Volkan Arslan

1982, İstanbul doğumlu Volkan Arslan, 2000 yılında Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. 2000 yılından beri çeşitli veteriner kliniklerinde görev aldıktan sonra, 2012 yılında Vetelite ailesine katılmıştır.

Köpük adında bir kedi babasıdır.

 

———————————————————————————————————————————————————————-

Yardımcı Personel Mustafa Köybaşı

1989, Amasya doğumlu Mustafa Köybaşı, 2014 yılı başında Vetelite ailesine katılmıştır.

Ertu adında bir köpek, Pufi ile Bufi adlarında 2 kaplumbağa babasıdır.


Müşteri İlişkileri Sorumlusu Arzu Özdemir 

1971 İstanbul doğumludur. 2016 yılında Vetelite ailesine katılmıştır. Şirin adında bir kedi annesidir.